Úvodní stránka

Hledáme manažery do našeho úzkého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte.

„Riziko vychází
z nevědomosti toho,
co opravdu děláme.“

Warren Buffett

Inovace.
Příležitosti.
Nápady a produkty.
Unikátní aktiva

People C_onnect Company® je českou společností věnující se obchodní činnosti a rozvoji podnikání. Naším hnacím motorem jsou inovace. Zaměřujeme se na nové trhy a obchodní příležitosti k rozvoji malých a středních společností. To také obnáší spolupráci s institucemi přinášejícími nejmodernější nápady, produkty, nástroje a unikátní fyzická i virtuální aktiva.

Společnost People C_onnect Company®, poskytováním svých asistenčních služeb v mnoha různých oblastech, pomáhá společnostem i jednotlivcům se posouvat na další úroveň jejich podnikání a to rozvojem nového businessu. Při procházení trhů a hledání nových podnikatelských či investičních příležitostí se vždy soustředíme na rychle rostoucí sektory s ohledem na technologické novinky a s nimi související předpokládané budoucí trendy. Naším cílem je zároveň také rozvíjet nové talenty a přinášet našim klientům potřebné dovednosti moderního světa.

Za účelem asistence různorodým potřebám různorodých klientů nabízí náš konzultantský tým své praktické zkušenosti a profesní odbornost prostřednictvím projektového managementu a technické či komerční podpory.

 

People C_onnect Company 

Strojnická 568/25

170 00 Praha 7

Ing. Radana Divíšková

jednatelka

radana.diviskova@pcco.cz

peopleconnectcompany.cz

+420 775 114 414